pulsuz yuklemeler

25 Fevral 2018
Bazar / Saat:15:11

Dan.Az
Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları
Yenile

England - Premier League
15:00, Crystal Palace -:- Tottenham Hotspur
17:05, Manchester United -:- Chelsea

France - Ligue 1
17:00, Bordeaux -:- Nice
19:00, Lyon -:- Saint-Etienne
23:00, Paris Saint Germain -:- Marseille

Germany - 1. Bundesliga
17:30, Bayer Leverkusen -:- Schalke 04
20:00, RasenBallsport Leipzig -:- FC Cologne

Italy - Serie A
14:30, Crotone -:- SPAL 2013
17:00, Fiorentina -:- ChievoVerona
17:00, Sassuolo -:- Lazio
17:00, Hellas Verona -:- Torino
17:00, Sampdoria -:- Udinese
20:00, Juventus -:- Atalanta
22:45, Roma -:- AC Milan

Netherlands - Eredivisie
14:30, Ajax -:- ADO Den Haag
16:30, Feyenoord -:- PSV Eindhoven
16:30, Willem II -:- Roda JC Kerkrade
18:45, FC Utrecht -:- FC Twente

Portugal - Primeira Liga
19:00, Chaves -:- Estoril
21:00, Boavista -:- Vitoria de Setubal
23:15, Portimonense -:- FC Porto

Spain - Primera Division
14:00, 10' Villarreal 1:0 Getafe
18:15, Athletic Bilbao -:- Malaga
20:30, Valencia -:- Real Sociedad
22:45, Sevilla -:- Atletico Madrid

Argentina - Superliga
03:30, (Oyun Bitib) Atletico Tucuman 0:0 Tigre
23:00, Chacarita Juniors -:- Belgrano
23:00, Independiente -:- Banfield
01:15, Union -:- Colon
01:15, Boca Juniors -:- San Martin San Juan

Australia - A-League
10:35, (Oyun Bitib) Sydney FC 3:1 Western Sydney Wanderers FC

Austria - Bundesliga
18:30, Sturm Graz -:- Salzburg

Belgium - First Division A
16:30, Anderlecht -:- Royal Excel Mouscron
20:00, Standard Liege -:- Club Brugge
22:00, Kortrijk -:- Zulte-Waregem

Bulgaria - First Professional League
16:00, Pirin Blagoevgrad -:- Vitosha Bistritsa
18:30, Slavia Sofia -:- Lokomotiv Plovdiv

Croatia - 1. Division
17:00, Cibalia -:- Rudes
19:00, Rijeka -:- Dinamo Zagreb

Czech Republic - 1. Division
17:00, Karvina -:- Zlin
20:00, Slavia Prague -:- Bohemians 1905

Denmark - Superligaen
14:00, 10' Hobro 0:1 FC Midtjylland
16:00, AaB -:- FC Nordsjaelland
18:00, Broendby IF -:- FC Helsingoer
20:00, FC Koebenhavn -:- OB

England - Championship
15:00, Cardiff City -:- Bristol City

England - EFL Cup
19:30, Arsenal -:- Manchester City

Germany - 2. Bundesliga
15:30, Darmstadt -:- FC Heidenheim
15:30, St. Pauli -:- Holstein Kiel
15:30, Bochum -:- Nuernberg

Greece - Super League
16:00, Xanthi -:- Apollon Smirnis
18:15, AE Larissa -:- Platanias
18:15, Panetolikos -:- AOK Kerkyra
20:30, PAOK Thessaloniki FC -:- Olympiacos

Israel - Ligat HaAl
20:30, Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Ironi Kiryat Shmona
22:00, Hapoel Beer Sheva -:- Beitar Jerusalem

Mexico - Liga MX Clausura
02:00, (Oyun Bitib) Lobos de la BUAP 5:0 Veracruz
02:00, (Oyun Bitib) Queretaro FC 0:2 Toluca
04:00, (Oyun Bitib) Tigres 2:1 Monarcas Morelia
04:06, (Oyun Bitib) Pachuca 2:1 Leon
06:05, (Oyun Bitib) CF America 0:0 Tijuana
21:00, Pumas -:- CD Guadalajara

Poland - Ekstraklasa
17:30, Piast Gliwice -:- Wisla Krakow
17:30, Slask Wroclaw -:- Gornik Zabrze
20:00, Korona Kielce -:- Lech Poznan

Romania - Liga I
19:00, Juventus Bucuresti -:- CFR Cluj
21:45, FC FCSB -:- Sepsi OSK

Scotland - Premiership
16:30, Aberdeen -:- Celtic

Slovenia - Prva Liga
17:00, Maribor -:- Aluminij
18:55, Olimpija Ljubljana -:- NK Celje

Spain - Segunda Division
14:00, 8' Cordoba 0:0 Valladolid
18:00, Zaragoza -:- Real Oviedo
20:00, Granada -:- Alcorcon
20:00, Albacete -:- Numancia
20:00, Reus -:- Sevilla Atletico
22:00, Tenerife -:- Lugo

Sweden - Cup Grp. 1
17:00, Gefle -:- Malmoe FF
17:00, Brommapojkarna -:- Dalkurd FF

Sweden - Cup Grp. 3
19:00, Joenkoepings Soedra -:- Degerfors

Sweden - Cup Grp. 4
17:00, Norrby -:- Haecken

Sweden - Cup Grp. 5
19:00, Kalmar FF -:- Trelleborgs FF

Sweden - Cup Grp. 7
17:00, Varbergs BoIS FC -:- Sirius

Sweden - Cup Grp. 8
19:00, Vasalunds IF -:- Elfsborg
19:00, Hammarby -:- GAIS

Switzerland - Super League
18:00, Grasshopper -:- FC Zuerich
18:00, Luzern -:- Thun
18:00, St. Gallen -:- Lugano

Turkey - Super Lig
13:30, 38' Osmanlispor FK 0:0 Antalyaspor
13:30, 42' Yeni Malatyaspor 1:0 Karabukspor
16:00, Goztepe -:- Sivasspor
19:00, Besiktas -:- Fenerbahce

Ukraine - Premier League
15:00, Zorya -:- Vorskla
15:00, Olimpik Donetsk -:- Stal Kamianske
18:00, Veres Rivne -:- Dynamo Kyiv
18:00, Shakhtar Donetsk -:- Zirka

Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00, KFCO Beerschot-Wilrijk -:- Lierse
18:00, Cercle Brugge -:- Westerlo
18:00, Roeselare -:- Oud-Heverlee
18:00, Tubize -:- Union St.-Gilloise

International - Club Friendlies
14:00, Cnc GIF Sundsvall -:- Umeaa
16:00, Stroemsgodset -:- Sarpsborg 08
17:00, Rosenborg -:- Rubin Kazan
18:00, FK Haugesund -:- Kristiansund BK
18:00, Start -:- Bodoe/Glimt
20:00, Molde -:- Dinamo Brest

Egypt - Premier League
18:00, Al Mokawloon Al Arab -:- Al Masry
20:30, Misr El-Maqasa -:- Wadi Degla FC

Estonia - Meistriliiga
14:00, (Oyun Texire Salinib) Nomme JK Kalju -:- FC Kuressaare
14:00, (Oyun Texire Salinib) Trans Narva -:- Parnu JK Vaprus

Italy - Serie C Grp. A
16:30, Prato -:- Alessandria
16:30, Arzachena -:- US Gavorrano
16:30, Pistoiese -:- Giana Erminio
16:30, (Oyun Texire Salinib) Arezzo -:- Livorno
16:30, Pisa -:- Lucchese
16:30, Robur Siena -:- Olbia
16:30, (Oyun Texire Salinib) Cuneo -:- Pro Piacenza
16:30, Monza -:- Viterbese
18:30, Piacenza -:- Pontedera

Italy - Serie C Grp. B
20:30, Cnc AlbinoLeffe -:- Modena

Italy - Serie C Grp. C
16:30, Siracusa Calcio -:- Monopoli
16:30, Catanzaro -:- Rende
16:30, Sicula Leonzio -:- Virtus Francavilla
18:30, Bisceglie -:- Akragas
18:30, Casertana -:- Cosenza
18:30, Paganese -:- Fidelis Andria
18:30, Lecce -:- Juve Stabia
18:30, Racing Fondi -:- Matera
18:30, Reggina -:- Trapani

Japan - J. League
07:00, (Oyun Bitib) Vegalta Sendai 1:0 Kashiwa Reysol
07:00, (Oyun Bitib) Shimizu S-Pulse 0:0 Kashima Antlers
09:30, (Oyun Bitib) Jubilo Iwata 0:3 Kawasaki Frontale
10:05, (Oyun Bitib) Cerezo Osaka 1:1 Yokohama F.Marinos

Portugal - Segunda Liga
14:15, Nacional -:- FC Porto B
18:00, Arouca -:- Varzim
18:00, Vitoria de Guimaraes B -:- Academico Viseu
18:00, Leixoes -:- Uniao da Madeira
18:00, Penafiel -:- Real SC
19:00, Santa Clara -:- Gil Vicente
19:00, Benfica B -:- Cova da Piedade

Serbia - Super Liga
15:00, FK Spartak Subotica -:- FK Crvena Zvezda
17:00, Partizan Beograd -:- FK Zemun

Spain - Segunda B Grp. I
14:00, 8' Rayo Majadahonda 1:0 Guijuelo
14:00, 10' San Sebastian de los Reyes 0:0 AD Union Adarve
14:00, 9' Toledo 0:0 Celta Vigo B
14:00, 10' Fuenlabrada 1:0 Atletico Madrid B
18:00, Valladolid B -:- RC Deportivo Fabril
19:00, Coruxo F.C. -:- Navalcarnero
19:00, Ponferradina -:- CF Talavera de la Reina
19:00, Cerceda -:- Rapido de Bouzas
21:00, Real Madrid Castilla -:- Pontevedra

Spain - Segunda B Grp. II
14:00, 8' CD Vitoria 0:0 Sporting Gijon B
14:00, 8' Barakaldo 0:0 Mirandes
14:00, 11' CD Lealtad 0:0 Real Sociedad B
19:00, Burgos CF -:- Arenas Getxo
19:00, Izarra -:- Pena Sport
20:30, Caudal Deportivo -:- Real Union

Spain - Segunda B Grp. III
14:00, 11' Pena Dep. Santa Eulalia 0:0 Badalona
14:00, 9' CF Peralada 0:0 Deportivo Aragon
14:00, 11' Atletico Baleares 0:0 Sabadell
14:00, 10' Atletico Saguntino 0:0 UE Olot
14:00, 8' UD Cornella 0:0 Mallorca
14:00, 10' Ebro 0:0 SD Formentera
14:00, 9' Hercules 0:0 Villarreal B
14:30, Ontinyent -:- Elche
19:00, Alcoyano -:- Valencia B

Spain - Segunda B Grp. IV
14:00, 9' Linense 1:0 Melilla
14:00, 10' Betis Deportivo Balompie 0:0 Villanovense
14:00, 10' Real Murcia 0:0 Cordoba B
14:00, Las Palmas B -:- Granada B
19:00, CD Badajoz -:- Merida
19:00, Cartagena -:- Marbella FC
19:00, Ecija -:- CD El Ejido 2012
19:00, Extremadura -:- Recreativo Huelva

Turkey - 1. Lig
13:00, 51' Umraniyespor 1:0 Giresunspor
13:00, 51' Manisaspor 0:0 Eskisehirspor
15:30, Gazisehir Gaziantep FK -:- Denizlispor
15:30, Rizespor -:- Elazigspor
18:00, Adana Demirspor -:- Istanbulspor

Wales - Premier League
17:30, Prestatyn Town FC -:- Newtown
20:15, Carmarthen -:- Aberystwyth

Argentina - Primera B Nacional
01:00, Boca Unidos -:- Ferro Carril Oeste

Argentina - Federal A - Promotion - Zona A
23:30, Desamparados -:- Juventud Unida Universitario
00:30, Deportivo Roca -:- Ferro Carril Oeste General Pico

Argentina - Federal A - Promotion - Zona B
00:00, Gimnasia y Tiro -:- Crucero del Norte
01:00, Union de Sunchales -:- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
01:45, Sarmiento de Resistencia -:- Central Cordoba de Santiago

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona A
03:00, (Oyun Bitib) Club Rivadavia 1:1 Club Cipolletti
23:00, Sansinena BB -:- Deportivo Madryn

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona B
23:30, Huracan Las Heras -:- San Lorenzo de Alem
23:45, Union Villa Krause -:- Gutierrez SC

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona C
00:30, Douglas Haig -:- CD Libertad
01:30, Sportivo Las Parejas -:- Atletico Parana

Argentina - Federal A - Relegation - 1st Stage Zona D
23:00, Altos Hornos Zapla -:- Juventud Antoniana
01:00, Guarani Antonio Franco -:- Deportivo San Jorge Tucuman

Argentina - Primera B Metropolitana
23:00, Tristan Suarez -:- Colegiales

Azerbaijan - Premier League
14:00, 11' Keshla 0:1 Sumqayit
17:00, Qarabag FK -:- FC Kapaz

Bolivia - Primera Division - Apertura
03:00, (Oyun Bitib) Nacional Potosi 3:0 Sport Boys Warnes
22:00, San Jose -:- Blooming
22:00, Aurora -:- Jorge Wilstermann
00:15, Destroyers -:- Bolivar

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:30, GOSK Gabela -:- Celik Zenica
16:30, FK Sarajevo -:- Radnik Bijeljina
17:30, Borac Banja Luka -:- FK Krupa

Brazil - Paulista
03:30, (Oyun Bitib) Sao Caetano 1:0 Sao Bento
17:00, Bragantino -:- Novorizontino
23:00, Sao Paulo -:- Ferroviaria
01:30, Santos FC -:- Santo Andre
01:30, Mirassol -:- Ponte Preta

Chile - Primera Division
02:30, (Oyun Bitib) Universidad Catolica 1:0 Union La Calera
18:00, Antofagasta -:- Deportes Iquique
00:00, Deportes Temuco -:- Universidad de Chile

Colombia - Primera A Apertura
03:45, (Oyun Bitib) Deportivo Cali 2:0 Millonarios
22:00, La Equidad -:- Envigado
00:00, Once Caldas -:- Atletico Huila
01:15, Santa Fe -:- CD Jaguares

Costa Rica - Primera Division Clausura
22:00, Grecia -:- Guadalupe FC
23:00, Universidad de Costa Rica -:- C.S. Cartagines
00:00, AD Municipal Liberia -:- Municipal Perez Zeledon
00:00, Limon -:- LD Alajuelense
01:00, Santos de Guapiles -:- Deportivo Saprissa

Cyprus - 1. Division
16:00, Alki Oroklinis -:- Nea Salamis
17:00, AEL Limassol -:- Anorthosis
18:00, Omonia Nicosia -:- Doxa Katokopia
19:00, Pafos FC -:- AEK Larnaca

Ecuador - Serie A - Apertura
20:00, Tecnico Universitario -:- Barcelona SC
01:00, Delfin -:- El Nacional

El Salvador - Primera Division - Clausura
03:30, (Oyun Bitib) CD Chalatenango 2:3 Isidro Metapan
04:00, (Oyun Bitib) Firpo 1:0 CD Audaz
23:30, CD Dragon -:- Alianza FC
00:00, CD FAS -:- CD Aguila
01:00, Santa Tecla FC -:- Municipal Limeno

Macedonia - Prva Liga
16:00, KF Shkendija -:- FC Academy Pandev
16:00, Pobeda -:- Shkupi
16:00, FK Sileks -:- Pelister
16:00, FK Skopje -:- Renova

Germany - 3. Liga
16:00, Carl Zeiss Jena -:- RW Erfurt
16:00, Karlsruher SC -:- Chemnitzer FC

Germany - Regionalliga Bayern
16:00, Bayern Munich II -:- VfB Eichst°µtt

Germany - Regionalliga North
16:00, (Oyun Texire Salinib) FC Germania Egestorf-Langreder -:- FC Hansa Lueneburg
16:00, (Oyun Texire Salinib) VfV Hildesheim -:- TSV Havelse
16:00, (Oyun Texire Salinib) Eintracht Norderstedt -:- Oldenburg

Germany - Regionalliga Northeast
15:00, FC Oberlausitz Neugersdorf -:- Berliner AK 07
15:30, (Oyun Texire Salinib) VSG Altglienicke -:- Hertha Berlin II
15:30, BSG Chemie Leipzig -:- VfB Auerbach
15:30, (Oyun Texire Salinib) FSV Luckenwalde -:- FSV Union Fuerstenwalde
15:30, FC Viktoria 1889 Berlin -:- Lokomotive Leipzig

Germany - Regionalliga Southwest
16:00, Hoffenheim II -:- Elversberg

Germany - Regionalliga West
16:00, FC Koeln II -:- Wattenscheid
17:00, (Oyun Texire Salinib) Borussia Dortmund II -:- SC Verl

Greece - Football League
16:00, Anagennisi Karditsas -:- Doxa Dramas
16:00, OFI Crete -:- Panserraikos FC
16:00, Panegialios -:- AE Sparti
16:00, Aiginiakos FC -:- Aris Thessaloniki FC
16:00, FAA Apollon Pontou 3:0 Veria FC
16:00, FAA Apollon Larissa 3:0 Acharnaikos FC

Guatemala - Liga Nacional Clausura
04:00, (Oyun Bitib) Club Xelaju 1:0 Deportivo Petapa
20:00, CSD Municipal -:- CD Suchitepequez
20:30, Antigua Guatemala -:- Deportivo Marquense
21:00, Siquinala -:- Coban Imperial
21:00, Deportivo Malacateco -:- CSD Comunicaciones
23:30, Guastatoya -:- Sanarate

Honduras - Liga Nacional - Clausura
04:15, (Oyun Bitib) CD Vida 3:2 Real Espana
23:00, Juticalpa -:- Honduras Progreso
00:00, CD Marathon -:- Platense FC

India - Indian Super League
15:00, FC Pune City -:- FC Goa
17:30, Jamshedpur -:- Bengaluru FC

Japan - J. League 2
07:05, (Oyun Bitib) Avispa Fukuoka 2:0 FC Gifu
08:00, (Oyun Bitib) Mito Hollyhock 3:0 Montedio Yamagata
08:00, (Oyun Bitib) Tochigi SC 2:4 Oita Trinita
08:00, (Oyun Bitib) Yokohama FC 0:0 Matsumoto Yamaga
08:05, (Oyun Bitib) Tokyo Verdy 2:1 JEF United Chiba
08:05, (Oyun Bitib) Kamatamare Sanuki 0:1 Albirex Niigata
08:05, (Oyun Bitib) Tokushima Vortis 0:1 Fagiano Okayama FC
08:05, (Oyun Bitib) Ehime FC 1:2 Zweigen Kanazawa
09:00, (Oyun Bitib) Kyoto Sanga FC 0:2 Machida Zelvia
09:35, (Oyun Bitib) Renofa Yamaguchi 4:1 Roasso Kumamoto
10:05, (Oyun Bitib) Omiya Ardija 2:1 Ventforet Kofu

Lithuania - A Lyga
14:00, 10' FK Palanga 0:0 Lietava Jonava
19:00, Zalgiris Vilnius -:- FK Kauno Zalgiris

Luxembourg - National Division
17:00, (Oyun Texire Salinib) US Hostert -:- US Mondorf les Bains
18:00, (Oyun Texire Salinib) AS Jeunesse Esch -:- F91 Dudelange
18:00, (Oyun Texire Salinib) RM Hamm Benfica -:- FC Differdange 03
18:00, (Oyun Texire Salinib) FC Rodange 91 -:- Union Esch FC
18:00, (Oyun Texire Salinib) FC Victoria Rosport -:- Union Titus Petange
18:00, (Oyun Texire Salinib) Racing FC Union Luxembourg -:- CS Fola Esch

Malaysia - Super Liga
11:45, (Oyun Bitib) PKNP FC 2:1 Kuala Lumpur FA
16:00, Selangor Pkns FC -:- Kedah

Morocco - Botola Pro
18:00, KACM -:- Raja Casablanca
18:00, Rapide Club Oued Zem -:- Difaa El Jadida
20:00, Ittihad Tanger -:- OCK Khouribga
22:00, Hassania Agadir -:- Racing de Casablanca

Nigeria - Professional Football League
18:00, Enyimba -:- Sunshine Stars
18:00, Enugu Rangers -:- Kano Pillars
18:00, (Oyun Texire Salinib) Go Round -:- Plateau United
18:00, Yobe Desert Stars -:- El Kanemi Warriors
18:00, Niger Tornadoes -:- Abia Warriors
18:00, Kwara United -:- Rivers United FC
18:00, Ifeanyi Ubah United -:- Nasarawa United
18:00, Wikki Tourist -:- Katsina United
18:00, (Oyun Texire Salinib) Akwa United -:- Heartland Owerri
18:00, MFM FC -:- Lobi Stars

Paraguay - Division Profesional - Apertura
02:00, (Oyun Bitib) Sol de America 4:1 3 de Febrero
23:45, Deportivo Capiata -:- Deportivo Santani

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. A
21:30, CD UT Cajamarca -:- Universidad San Martin
00:00, Sporting Cristal -:- Comerciantes Unidos

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
04:00, (Oyun Bitib) FBC Melgar 1:1 Binacional

South Africa - Premier Soccer League
16:15, Lamontville Golden Arrows -:- Ajax Cape Town
16:30, Chippa United -:- Orlando Pirates

Switzerland - Challenge League
18:00, (Oyun Texire Salinib) Winterthur -:- FC Vaduz

Thailand - Thai League
14:00, 10' Bangkok United 0:0 Suphanburi FC
14:00, 10' Chainat FC 0:0 Buriram United
15:00, Nakhon Ratchasima FC -:- Ubon UMT FC
15:00, Chiangrai United -:- Police Tero FC

Uruguay - Primera Division Apertura
23:00, Fenix -:- Club Atletico Progreso
23:00, Club Atletico Torque -:- Racing
23:00, Danubio -:- River Plate
23:00, Atenas -:- Montevideo Wanderers
01:30, Nacional -:- Cerro

Venezuela - Primera Division - Apertura
02:00, (Oyun Bitib) Portuguesa FC 1:3 Metropolitanos FC
22:30, (Oyun Texire Salinib) Caracas -:- Academia Puerto Cabello
23:00, Trujillanos FC -:- Deportivo Anzoategui
00:00, Estudiantes Merida -:- Mineros De Guayana

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah

Online 8
Created by: BruTaL
Contact: hesenov_hilal@mail.ru